O targach

21-22 kwietnia 2018 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się I edycja targów aranżacji wnętrz "Home Design". Przez dwa dni ikony polskiego designu, architekci, projektanci, sklepy, producenci i firmy usługowe będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Podczas wydarzenia odbędą się prezentacje produktów firm, wykłady oraz wystawa.
Zapraszamy wszystkich którzy interesują się tematyką home designu, również hobbisycznie.

Dla odwiedzających

Jeśli nie wiesz gdzie szukać pomysłów, nie masz inspiracji? To wydarzenie jest stworzone dla Ciebie. Dowiesz się jakie są najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz, będziesz mógł zasięgnąć rady eksperta w tej dziedzinie oraz pooglądać i zakupić designerskie produkty, które będą oferować firmy zajmujące się z wyposażeniem wnętrz, projektanci, sklepy. Jest to również świetna okazja do zakupu prezentów dla najbliższych.

Będą również prowadzone panele dyskusyjne, podczas których będzie można się dowiedzieć m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz. Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę podczas urządzania wnętrza i jak się do niego prawidłowo przygotować.

Bilet wstępu: 10 zł.

Dla wystawców

CENNIK STOISK I POWIERZCHNI:

CENA WYNAJMU W PRZYPADKU STOISKA Z ZABUDOWĄ:
- CENA PROMOCYJNA DO 28.02.2018 – PLN 100,00/M2 NETTO
- CENA REGULARNA OD 01.03.2018 – PLN 120,00/M2 NETTO.

CENA ZA POWIERZCHNIE BEZ ZABUDOWY:
- CENA PROMOCYJNA DO 28.02.2018 – PLN 70,00/m2 NETTO
- CENA REGULARNA OD 01.03.2018 – PLN 100,00/m2 NETTO
- STOISKA INDYWIDUALNE SĄ KAŻDORAZOWO WYCENIANE NA PODSTAWIE ZAMÓWIENIA KLINETA.

ZOBACZ STOISKA

ZAREJESTRUJ SIĘ

Partner organizacyjny

Partner merytoryczny

Patronat medialny

O G2A Arena

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.

Kontakt

G2A Arena

Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego

CWK OPERATOR Sp. z o.o.

+48 533 316 096
Jasionka 953
NIP 1182094667